بدبخت ها

خودمان هم میدانیم این راهی که وسطش گیر کرده ایم ، بالایش بهتر از پایینش است .

اما بعضی ها اینقدر پایین رفتن و سرازیری را دوست دارند که میگویند میرویم تا آخرش . اصلا بالایی هم وجود ندارد . پایین رفتن زیاد هم خب که میدانید ... برای زانو ها ضرر دارد، جوری که شاید تا آخر عمر هیچ وقت نشود بالا رفتن را تجربه کرد .

بعضی ها هم اعتقاد دارند که بالا روشنایی است . با این که سربالایی رفتن سخت تر است اما میروند. آنقدر میروند تا به قله برسند .
و البته همیشه عده کمی بودند که توانستند در قله های کوه عکس یادگاری بگیرند ....

دیگر کاری به آن گروه ندارم که همیشه وسطند ، سه چهار روز پایین میروند ، سه چهار روز بالا.
راستش را بخواهید ته دلشان نه از اون روشنایی بالا بدشان می آید ،
و نه از آن لذت در سرازیری دویدن. بدبخت ها هیچ وقت هم به جایی نمیرسند!

/ 10 نظر / 66 بازدید
رهرو

خب که چی ؟ اگه راست میگی بیا جمعا 7 طبقه وسائل ما رو کمک کن ببریم بالا، تا بفهمی بالا رفتن چه حالی میده. بالا رفتن...ت ؟

حارث

بالا رفتن... ما توي اردوگاه آب‌علي، هميشه بايد از مسيرهايي مي‌رفتيم كه يا سر بالايي بودند يا سرازيري... راستش جفتش بدبختي داشت... يه بار توي يه مسير سينوسي دويدم... يه عمق داشت و دو تا قله! سرعتم سرسام‌آور شد... با چنان سرعتي از سرازيري اومدم پايين كه براي بالا رفتن از سربالايي انرژي خاصي مصرف نكردم... اينم يه جورشه ديگه![لبخند] اگه تونستي اينم توي چند نوعي كه نوشتي بگنجون![چشمک]

من

[گریه]بدبخت ها رونده شدن و موندن ...نه اون دنیا نه این دنیا ...[ناراحت]

ب ا ر ان

بچه که بودم عاشق این بالا رفتنا و سرازیریا بودم...چشمام و میبستم اما حس خوبش جایی بود که از سرازیری با سرعت کمتر بالا می یومد...کاش از سرازیری بالا بیام با چشمای باز!

چتر

با کله میام تو کمت تا از این بالا و پایین وسط راحت شی

کوثر به گوشم

بسم رب الشهدا سلام... خدا کنه هیچ وقت جزء حزب باد نباشیم... ماه رمضونه التماس دعا خیلیییییییی

حميد

ما كه هنوز نفهميديم كدوم وري هستيم

تحملی

فوری / دیدار سید انجوی (رهپویان) با مشایی هفته پیش در تهران !!! که در این دیدار مشایی به انجوی قول میدهد که 600 میلیون تومان به کانون کمک کند. البته از طریق استانداری پشت پرده و هماهنگ کننده این دیدار (سیداحمد رضا دستغیب پسر سیدعلی اصغر و احمدزاده استاندار)

بچه آدم

0-سلام 1-دارم دیوونه میشم!!!!!!!!!!!!! 2-نمیدونم کجام؟ کجا دارم میرم؟ 3-بالا میرم یا پاین یا وسطا در جا میزنم؟؟؟ 4-خداااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!